Türk Basketboluna İftiharla Sunarız!


FlyBasketball ve Çukurova Basketbol Organizasyonu olarak Türk basketboluna kazandırdığımız Fly Academy faaliyetlerine başladı!

Fly Academy olarak birincil misyonumuz, tüm sporcularımızın teknik, fiziksel ve zihinsel olarak en üst seviyelere ulaşıp potansiyellerine ulaşmalarını sağlamak.

Bu bağlamda, en üst düzey sportif teknolojilerle donatılmış kliniğimizde sporcular beslenmeden dinlenmeye, NBA standartlarındaki olanaklardan faydalanacaklar.

Bireysel gelişimlerini en üst seviyeye taşımak isteyen profesyonel sporcuların veya scout ekibimizin gözlemlediği genç yeteneklerin faydalanabileceği kliniğimizin, başta bölgemiz basketbolu olmak üzere, tüm Türk Basketbolu için önemli bir kırılma noktası olacağına inanıyoruz.

Fly Academy, ayrıca, sezon öncesi kampı yapmak isteyen yerli ve yabancı kulüp ve milli takımlara da açık olacak.

FlyBasketball olarak yaptığımız, bu önemli yatırımın orta ve uzun vadedeki meyvelerini görmek için şimdiden heyecanlanıyoruz.

Bu ülkedeki basketbol sevgisine ve yetenek havuzuna inanıyoruz ve basketbola olan yatırımlarımızın devam edeceğini tüm Türk spor kamuoyuna saygılarımızla bildiriyoruz.

Tanıtım videomuzu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz!