TARAFTARIMIZLA KAZANMAK İSTİYORUZ


Takımımız, son 8 turu eşleşmesinin rövanşında Ukrayna temsilcisi BC Prometey ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı. Temsilcimiz taraftarlarımızın da desteğiyle turu geçmek istiyor.

Turuncu-lacivertlilerimiz, Başantrenörümüz Aziz Akkaya nezaretinde Servet Tazegül Spor Salonu’nda gerçekleştirilen antrenmana tam kadro katıldı. Turnike atarak ısındıktan sonra taktik çalışan ekibimizde morallerin yüksek olduğu gözlendi.

TARAFTARA ÇAĞRI
Karşılaşma öncesi taraftarlarımıza destek çağrısında bulunan başantrenörümüz, “İlk maçın skorunu bir kenara bırakıp yeni maç gibi düşünmek lazım. Yeni bir maç gibi oynayacağız. Sonuçta her maçımızı iyi oynayarak kazanmak istiyoruz. En büyük isteğim taraftarlarımızın bizi yalnız bırakmaması. Edip Buran’da oynarken taraftarlarımız salonu dolduruyordu ancak Servet Tazegül’ün kapasitesi daha büyük. Takımımızın motive olması açısından daha fazla taraftarın gelmesini istiyoruz. Turu geçersek Perşembe günü kura çekimi olacak. Bundan sonraki adımlar için taraftarımızın desteğini arkamızda hissetmemiz lazım” dedi.

SERVET TAZEGÜL’DE BULUŞALIM
2 Mart Çarşamba günü Servet Tazegül Spor Salonu’nun ev sahipliği yapacağı mücadele saat 19.00’da başlayacak. Seyirciye açık olacak karşılaşma, YouTube/FIBA üzerinden de naklen yayınlanacak.

Temsilcimiz Rusya’nın Ukrayna’ya askeri müdahalesi nedeniyle Bulgaristan’ın Plovdiv kentinde oynanan ilk karşılaşmayı 19 sayı farkla 67-86 kazanmıştı.