SEZONA GALİBİYETLE BAŞLAMAK İSTİYORUZ


Başantrenörümüz Sn. Emre Vatansever, Fenerbahçe Alagöz Holding’i yenerek lige galibiyetle başlamak istediğimizi söyledi.

ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin ilk haftasında, Pazar günü deplasmanda Fenerbahçe Alagöz Holding ile karşılaşacak olan takımımız, bu maçın hazırlıklarını sürdürdü. Tesislerimizde Başantrenörümüz Sn. Emre Vatansever nezaretindeki antrenmanda turnike ve şut ile ısınan turuncu-lacivertlilerimiz, esneme hareketlerinin ardından taktik çalıştı. Fenerbahçe karşılaşmasında uygulanması planlanan setlerin parkeye yansıtıldığı antrenmanda, oyuncularımızın performansı teknik heyetimizi memnun etti.

Karşılaşmaya ilişkin görüşlerini dile getiren Başantrenörümüz, “Fenerbahçe karşılaşması uzun bir yolun başlangıcı. Biz şuan ne yapabiliyorsak, ne kadar iyi oynayabiliyorsak, her gün daha iyi oynamaya çalışıyoruz. Bir turnuva oynadık. Turnuvadan sonra ne duruma geldiğimizi gösterecek bu maç. Aynı zamanda da play-offlarda eşleşeceğimiz bir takım olduğu için maçın tabii ki önemi var. Önemli bir rakibe karşı oynuyoruz. Kazanmak için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Yıldız oyuncularımızdan Tiffany Hayes ise tek hedefimizin İstanbul’dan galibiyetle dönmek olduğunun altını çizdi.

Basketbolseverlerin heyecanla beklediği Fenerbahçe-Çukurova Basketbol karşılaşması, Pazar günü 16.00’da, Metro Enerji Spor Salonu’nda oynanacak. Mücadele SPORTS TV ekranlarından naklen yayınlanacak.