ŞAMPİYON TAKIMIMIZA BÜYÜK İLGİ


Basketbolcularımız, Türkiye Kupamız ile birlikte Forum Mersin Alışveriş Merkezi’ne konuk oldu. Oyuncularımızdan imza almak isteyen yüzlerce taraftarımız büyük yoğunluk oluşturdu.

Alışveriş merkezinin Sanatçılar Meydanı’ndaki etkinliğe tam kadro katılan takımımızda kaptanımız Esra Ural Topuz, Türkiye Kupası’nın kazanılmasında taraftarın önemini vurgulayarak, lig play-off karşılaşmaları için de destek istedi. Topuz, “Hedefimizi gerçekleştirerek kupayı kentimize kazandırdığımız için çok mutluyuz. Bu yolda bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan taraftarlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz. Taraftarlarımız sayesinde sahada 6 kişi olduk ve kupayı hep birlikte kazandık. Şimdi önümüzde lig kupası var. Bizim için özel bir zamanda, bayramda mücadele edeceğiz. Bizi yalnız bırakmayın ve lig kupasını da beraber kaldıralım. Gelin hep birlikte çifte bayram yaşayalım” dedi.

Konuşmanın ardından oyuncularımız, büyük yoğunluk oluşturan taraftarlara dağıtılan şampiyonluk fotoğraflarını, poster ve formaları imzaladı. Basketbolcularımız daha sonra kurulan portatif potalarda şut atarak hünerlerini sergiledi. Etkinliğin son bölümünde düzenlenen şut yarışmasında dereceye giren taraftarlarımıza basketbol topu ve tişört hediye edildi.

Türkiye Kupamız, alışveriş merkezi yönetimi tarafından oyuncularımızın fotoğrafları ile süslenen Palmiye Sokağı’nda, lig şampiyonluğu kazanılana dek sergilenecek. Ekibimizin lig şampiyonluğu kupası da Türkiye Kupamızın yanındaki yerini alacak.