ORGANİZASYONUMUZUN YENİ KONAKLAMA SPONSORU BN THERMAL HOTEL OLDU


Basketbolun yıldızları BN Thermal Hotel’de konaklayacak.

ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi’nin konaklama sponsoru, kent turizmine yeni bir soluk getiren 5 yıldızlı BN Thermal Hotel oldu.

Yeni sezona EuroCup Women, Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi ve Türkiye Kupası’nda şampiyonluk parolasıyla başlayan ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi’ne kentin ileri gelen isim ve firmaları tarafından verilen destekler sürüyor. Bu kapsamda; geçtiğimiz günlerde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştirilen BN Thermal Hotel ile kentin sportif anlamdaki en büyük markası olan ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Genel Koordinatörü Sayın Ender Ünlü ile BN Thermal Hotel Genel Müdürü Sayın Alp Atilla tarafından imzalanan anlaşmaya göre, turuncu-lacivertlilerin EuroCup Women’daki rakipleri, BN Thermal’de konaklayacak.

ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi’nin Türk basketbolu için önemli bir değer olduğunu vurgulayan Genel Müdür Sayın Alp Atilla, spora ve ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi’ne destek vermekten memnun olduklarını söyledi.

Genel Koordinatörümüz Sayın Ender Ünlü ise BN Thermal ailesine teşekkür ederek, desteklerin karşılığının şampiyonluklarla ödeneceğinin altını çizdi.