OGM Ormanspor Maçı Hazırlıklarımız Sürüyor


Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin 19’uncu haftasında OGM Ormanspor’u ağırlayacak olan takımımız, bu maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Tesislerde, Başantrenörümüz Olcay Orak’ın nezaretindeki antrenmana milli takım için ülkesine giden ancak uçuş takviminin uymaması nedeniyle Mersin’e dönemeyen oyuncumuz Liudmyla Naumenko ile hafif bir sakatlığı bulunan Manolya Kurtulmuş katılmadı. Isınma hareketlerinin ardından hücum ve savunma çalışan turuncu-lacivertlilerde morallerin yüksek olduğu gözlendi.

OGM Ormanspor karşılaşmasının önemini vurgulayan Başantrenörümüz Orak, “Deplasmanda oynadığımız ilk maçı uzatmada kazanmıştık. Kendi sahamızdaki maçı da kazanmak istiyoruz. Nesibe Aydın ve Beşiktaş maçlarındaki gibi başlamamız lazım. Geri kalan haftalarda iyi bir seri yakalamak için bu hafta kazanmamız şart. Kendi oyunumuzu sahaya yansıtabilirsek, müsabakadan galibiyetle ayrılırız. Tüm planlarımızı galibiyet üzerine kurduk” dedi.

13 Şubat Cumartesi günü Servet Tazegül Spor Salonu’nda saat 16.00’da başlayacak olan müsabaka, TBF TV YouTube kanalı üzerinden naklen yayınlanacak.