EĞİTİM SPONSORUMUZ, ÖZEL BİLİMKENT OKULLARI OLDU!


Kulübümüz ile Özel Bilimkent Okulları arasında, altyapı takımlarımıza yönelik ‘eğitim sponsorluğu sözleşmesi’ imzalandı.

Okulun Mezitli Çamlıca Mahallesi’ndeki yerleşkesinde düzenlenen imza törenine; Genel Koordinatörümüz Sn. Ender Ünlü, Özel Bilimkent Okulları’nın Kurucu Temsilcisi Sn. Özkan Demir, İdari Menajerimiz Sn. Erkan Dinçay, Altyapı Menajerimiz Sn. Yasemin Metin, Altyapılar Genel Koordinatörümüz Sn. Halil Demirbilek, Sporcu Tarama ve Spor Okulu Teknik Koordinatörümüz Sn. Ali Doğan Korkmaz, pilot takımımız Koyuncu Irmakspor’un Başkanı Sn. Bilal Irmak, Uzm. Klinik Psikoloğumuz Sn. Asena Yalçın, altyapı koçlarımız, okul yönetimi, öğretmenler, veliler ve sporcularımız katıldı.

Yaptığı konuşmasında sporu seven bir insan olduğunu dile getiren Özel Bilimkent Okulları’nın Kurucu Temsilcisi Sn. Özkan Demir, “Her zaman sporcularımızın yanında olacağım. İşbirliğinin oluşmasına katkı sağlayan kulüp yönetimimize ve hocalarımıza teşekkür ederim. Bu iş için çok uğraştılar, çabaladık ve güzel bir sonuç elde ettik. İnşallah birlikteliğimiz bundan sonraki yıllarda da devam edecek” dedi.

Okul yönetimine teşekkür eden Genel Koordinatörümüz Sn. Ender Ünlü ise eğitimin önemine vurgu yaparak, “Basketbolun yanında akademik eğitime de büyük önem veriyoruz. Çocuklarımız için sağlayabileceğimiz ne varsa, her sene bir fazlasını sağlamaya çalışıyoruz. Çocuklarımızın akademik ve sportif eğitimi birlikte yürütülebileceğini tüm Türkiye’ye ispat edeceğimizi düşünüyorum. Hem okul yönetimi hem de kulübümüzün hedefleri çok büyük. Çocuklarımızın da kendi geleceklerini oluşturma sürecinde eğitimin yeri çok ayrı. Sponsorluğumuz ile birlikte yeni eğitim-öğretim yılı ve basketbol sezonunun hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından, eğitim sponsorluğu sözleşmesi Sn. Demir ve Sn. Ünlü tarafından imzalandı.