Çukurova Basketbol’dan Dev Sponsorluk


Çukurova Basketbol Organizasyonu olarak, Mersin’in en önemli özel eğitim kurumlarından olan Gelecek Koleji ile uzun soluklu ve heyecan verici bir sponsorluk anlaşmasına imza atmış bulunuyoruz.

Ana İsim Sponsorluğu” niteliğindeki bu 5 yıllık anlaşma ile kulübümüzün ismi, 2019-20 sezonundan itibaren, yarıştığımız tüm kulvarlarda “Gelecek Koleji Çukurova Basketbol” olarak yer alacak.

Tarsus, Yenişehir, Mezitli ilçelerindeki 3 kampüsü ve bir de Anaokulu ile hizmet veren Gelecek Koleji, modern ve yenilikçi eğitim anlayışıyla Mersin’in en başarılı eğitim kurumları arasında.

Yapılan anlaşma, sponsorluk anlaşmasına ek olarak, iki kurumun ortak sporcu yetiştirmesine yönelik uzun vadeli projeleri de içeriyor.

Ana misyonlarından biri Mersin’e değer katmak olan Çukurova Basketbol Organizasyonu olarak, böyle büyük bir sponsorluk anlaşmasına, Mersinli bir kurumla imza atıyor olmaktan dolayı ayrıca mutluyuz. Bu uzun soluklu ve güçlü işbirliğinin, şehrimiz ekonomisine ve marka değerine büyük katkıda bulunacağına inanıyoruz.

5 yıllık bu uzun ve güçlü sponsorluk anlaşması ile Türk Basketboluna yeni bir sponsor sokuyor olmaktan dolayı da ayrıca gururluyuz.

Bu işbirliğinin bize sağlayacağı genç sporcu havuzuyla, bir taraftan Milli Takımlara oyuncu kazandırmaya devam ederken; diğer taraftan da güçlü mali desteğimizle, yarıştığımız uluslararası organizasyonlarda Türk Basketboluna yeni madalyalar kazandırmanın peşinde olacağız.

Anlaşmanın, başta Mersin olmak üzere, tüm Türk Basketboluna hayırlı olmasını diliyoruz.

Çukurova Basketbol Organizasyonu