BAŞARI, MEDYA İLE BİRLİKTE GELECEK


Medyanın önemini vurgulayan Genel Koordinatörümüz Ender Ünlü, “Mersinimizin birleştirici gücü olmak için çaba gösteren bir organizasyonuz. Sportif başarılar ile birlikte bu hedefimize ulaşacağımızdan şüphemiz yok. Medyamız ile daha iyi ilişkiler kurarak bunu başaracağız” dedi.

Genel Koordinatörümüz Ünlü, kentimizdeki basın kuruluşları ile meslek birliklerini ziyaret etmeye başladı. Belirli bir program dahilinde Mersinimizin yerel ve yaygın medya kuruluşlarında görev yapan gazetecilerle buluşacak olan Ünlü’nün ilk durakları; Mersin Gazeteciler Cemiyeti (MGC), Demirören Haber Ajansı (DHA), Haberci Gazetesi ve Mersin İnternet Gazetecileri Derneği (MEİGDER) oldu. MGC Başkanı R. Kaya Tepe, DHA Temsilcisi Mustafa Ercan, Haberci Gazetesi Genel Koordinatörü Yüksel Ekici ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Hediye Eroğlu, Paskolik Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sn. Ali Şanlı, MEİGDER Başkanı A.Vahap Şehitoğlu ile dernek üyesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Ünlü, medyanın önemini vurguladı.

Geçtiğimiz sezon fotoğraf, haber ve köşe yazıları ile takımımıza katkı sağlayan gazetecilere teşekkür ederek, yeni sezonda da aynı desteği görmek istediklerini ifade eden Ünlü, “Gece-gündüz ayrımı yapmadan halkımızın aydınlatılması için çalışan gösteren basın mensuplarımızın ifa ettiği görev büyük önem taşımaktadır. Kentteki dinamiklerin harekete geçirilmesi ve toplumun olumlu alanlara yönlendirilmesi için de çaba gösteren değerli gazetecilerimizin kulübümüze sağladığı katkılar yadsınamaz. Özellikle Türkiye Kupası’nı kazanmamızda, EuroCup ve Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde final oynamamızda basın mensuplarımızın da en az sporcularımız, teknik ekibimiz ve yönetimimiz kadar emeği bulunmaktadır. Gelecek sezon da kentimizi her anlamda en iyi şekilde temsil ederken, basınımızın desteğini yine arkamızda hissetmek istiyoruz. Çünkü biz, Mersinimizin birleştirici gücü olmak için çaba gösteren bir organizasyonuz. Sportif başarılar ile birlikte bu hedefimize ulaşacağımızdan şüphemiz yok. Medyamız ile daha iyi ilişkiler kurarak bunu başaracağız” diye konuştu.